Layout by

wtorek, 18 lutego 2014

003. Paradise Coast Girls

Sul! Sul! Dziś drugi dzień pracowitych dwóch tygodni, ale zanim przejdę do wprowadzenia was do serii Paradise Coast Girls chcę napisać pewne sprostowanie, ponieważ każdy się zastanawia, ale nikt o tym nie pisze, chyba, że między sobą. Dlatego mam nadzieję, że jeszcze troszkę wytrzymacie moje marudzenie.

Wiele osób zastanawia się dlaczego simowych blogów jak i osób je tworzących jest coraz mniej. Dlaczego tyle osób odchodzi czasem nawet bez słowa. To proste. Większość osób zaczynało pisać jeszcze na onecie, gdy gra the sims 3 dopiero wchodziła. Teraz są starsi, mają inne prioritety i gra zwyczajnie przestała ich bawić, a jeśli już grają - to grają dla siebie. Ale jest jeszcze jedna grupa osób w simowym świecie. Ta grupa porzuca blogi, ponieważ nie mają czytelników i nie mają chęci dla samych siebie pisać. Ale jak zakładaliśmy bloga to zakładaliśmy go dla siebie - by móc dzielić się swoją rozgrywką. Ogrom czytelników tak od razu nie przybędzie na naszego bloga, do tego jest wymagana ciężka i systematyczna praca. Dlatego nie poddawajcie się, piszcie chodź by nawet nikt nie miał tego skomentować. Piszcie dla siebie - nie dla kogoś!
No to tyle z mojego ględzenia. Mam nadzieję, że nie zanudziłam was za bardzo, a teraz przejdźmy do tej właściwej części posta, a mianowicie do Paradise Coast Girls.


*******************************

Paradise Coast Girls opowiadać będzie o 4 nieznających się dziewczynach, które przybywają na Isla Paradiso w ramach projektu "Podążać za marzeniami". W pierwszych postach, które się pojawią, dziewczyny przejdą ogromną metamorfozę by dopasować się troszkę do wyspiarskiego stylu. No, ale oprócz dążenia za marzeniami i ciężkiej pracy, która zostanie w to włożona, dziewczyny również będą imprezowały jak to w różnych Ekipach bywa. Mam nadzieję, że jeszcze dziś pojawi się druga notka tego dnia z przedstawieniem pierwszej dziewczyny, a pod spodem łapcie zdjęcie całej czwórki. Od razu przepraszam, że zdjęcie takie brzydkie i w ogóle, ale dopiero muszę sobie ściągnąć Pose Playera. 


Od lewej: Sammer Cabrena, Angelina Walsh, Brenda Couture oraz (mój ulubieniec) Tori Farmer. Sami i Tori nie są moimi simkami. Zostały pobrane ze strony thesimsresource jak również inne rzeczy, które zostaną wykorzystane w fotostory. 

A teraz się z wami żegnam! 
Do zobaczenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty