Layout by

środa, 26 lutego 2014

006. Odkrywanie wysp: Berylowe Mielizny oraz Wyspiarskie Ustronie.

Dziewczyn z Paradise Coast Girl na razie nie będzie. Potrzebuje na nie bardzo dużą ilość czasu, dlatego przygotowałam dla was coś w zamian. Odkrywanie wysp. Opiszę wam jak odkryć wszystkie 8 wysp. Dlatego, że jest ich aż tak dużo, a ja piszę dla was głównie nocą gdy Julcia nie daje mi spać postanowiłam podzielić to na 4 notki. W każdej z nich odkryjemy po dwie z nich. Gotowi? Klikajcie w rozwinięcie i zaczynamy.


Na początek wkleję dla was zdjęcie wszystkich wysp, ich rozmieszczenie i nazwę. Po tak miłym wstępie możemy zabrać się za ich odkrywanie. Gotowi? No to do dzieła.


 Berylowe Mielizny jest najłatwiejszą jeśli chodzi o odkrycie wyspą. Jak ją odkryć? Wystarczy do niej podpłynąć i gotowe. Wyspa jest już nasza.

Wyspiarskie Ustronie z tą wyspą jest troszeczkę więcej zachodu. Pierwsze co zrobiłam to zameldowałam się w kurorcie na 4 dni. Chciałam zobaczyć jak to jest mieszkać w nim, ale notka o kurortach pojawi się innym razem, wracajmy do naszej wyspy. Gdy się już zameldowałam spytałam naszego Recepcjonisty o przygody. 


Poszłam więc do tej całej Hinni i zaczęłam z nią rozmawiać o tej tajemniczej wyspie. Okazało się, że dziewczyna tak łatwo nam nic nie powie więc trzeba było się z nią zaprzyjaźnić. Gdy się już z nią zaprzyjaźniliśmy jeszcze raz pytamy ją o Tajemniczą Wyspę i simka prosi nas byśmy pomogli jej przyjacielowi.


Gdzie znajdziemy wodorosty? To proste! Podczas nurkowania, czyli niezbędna jest tutaj właśnie ta umiejętność (ją kiedyś też opiszę). Ja nurkowałam w miejscy o nazwie Syrenia Grota. Powiem wam, że trochę ciężko było mi znaleźć te wodorosty, ale w końcu znalazłam. Zostałam przy okazji 3 razy zaatakowana przez rekina. Jak już je znajdziemy, to oddajemy temu koledze w laboratorium. Po chwili pojawia nam się kolejny komunikat (swoją drogą nie za dużo ich?).


Ścieszkę ognia można albo kupić w trybie kupowania, albo można znaleźć ją w Kurorcie Iskrzące Piaski. Przeszliśmy ścieżkę? To super! Ale to jeszcze nie koniec moi drodzy. Wracamy do laboratorium, informujemy go, że przeszliśmy po ogniu i co? Pojawia nam sie kolejny komunikat.


Więc znów idziemy nurkować i obserwujemy rekiny. W końcu nas jakiś zaatakuje. Jeśli już wykonaliśmy zadanie wracamy do Ośrodka Naukowego i uwaga! Mamy kolejne okienko. Informuje nas ono, że mapa do tej wyspy jest w ratuszu. Jakby od razu nie można było tam poszukać.


Znaleźliśmy mapę? No to super! Naszym oczom ukazuje się teraz wyspa z, uwaga! budynkiem, na której to możemy sobie zamieszkać. Na dzisiaj tylko te dwie wyspy. Za parę dni,postaram się dodać kolejne dwie.

Jeśli już jesteśmy przy Rajskiej Wyspie pamiętacie Dziennik Producenta? Mi się on bardzo podoba i czasem sobie do niego wracam dlatego pokaże wam go. O tak, by sobie przypomnieć.

4 komentarze:

 1. Nie mam Rajskiej Wyspy, ale kiedyś muszę kupić, bo ten dodatek jest fajny :3
  Lubię czytać takie poradniki. ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie dodatki posiadasz jeśli mogę wiedzieć? Może napiszę coś z dodatkiem jaki posiadasz.

   Usuń
  2. Do trójki tylko Cztery Pory Roku i Skok w Przyszłość, ale nie musisz się fatygować =D

   Usuń
  3. Oj tam, od razu fatygować. Przecież to przyjemność :)

   Usuń

Popularne posty